SIA “OPTRON” ir publiskā fiksētā telekomunikāciju tīkla operators un telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs (individuālā licence Nr. Т10011 no 2003. gada 1. janvāra).

Uzņēmums nodrošina ātrgaitas datu pārraidi, Internet piekļuves pakalpojumus, kā arī piekļuvi starptautiskajiem publiskajiem datu pārraides un telefonijas tīkliem, ieskaitot tiešu piekļuvi MSK-IX.

OPTRON pieder simtiem kilometru specializēta pazemes optisko kabeļu tīkla Rīgā (Latvija), kas ir pamatā ātrgaitas datu pārraides platformai OPTRONET®. Tīkla ģeogrāfija aptver Rīgas vēsturisko centru, galvenās automaģistrāles un aktīvos biznesa rajonus, nodrošinot tīkla ieejas punktus ēkās, biroju centros u.tml., lai nodrošinātu augstas kvalitātes telekomunikāciju pakalpojumus mūsu klientiem.

Uzņēmumam ir tiešie starpsavienojumi ar vairākiem starptautiskiem telekomunikāciju operatoriem, tā nodrošinot savus klientus ar kvalitatīviem pakalpojumiem jebkurā pasaules reģionā. OPTRON klienti šajā biznesa jomā, ir starptautiskie telekomunikāciju operatori, mobilo sakaru operatori, interneta pakalpojumu sniedzēji, vēstniecības, starptautiskās un vietējās komercbankas, valsts iestādes, starptautiskie un vietējie privātie uzņēmumi.

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.