OPTRON PIEVIENOJIES STARPTAUTISKAJAM OPERATORAM RETN

6.01.2018

Londona, Lielbritānija, 2018. gada 15.janvārīStarptautiskais maģistrālo tīklu operators RETN, viens no visstraujāk augošajiem neatkarīgajiem Eiropas IP tranzīta un tīkla pakalpojumu sniedzējiem, paziņoja par uzņēmuma OPTRON, kas ir optisko sakaru un datu centra pakalpojumu sniedzējs Latvijā,  pirkšanas darījuma veiksmīgu noslēgšanu. 

Pateicoties šim notikumam, kompānija ne tikai paplašinās sava optiskā tīkla ģeogrāfiju, bet arī būtiski papildinās korporatīvajā segmentā sniegto pakalpojumu klāstu. OPTRON optiskais tīkls, kas atrodas 80 biznesa centros un 270 ēkās Rīgā, kļūs par ievērojamu papildinājumu starptautiskā operatora RETN optiskajiem pilsētu tīkliem Londonā, Amsterdamā, Frankfurtē, Berlīnē, Varšavā, Kijevā, Maskavā un Sanktpēterburgā.

SIA OPTRON prezidenta un dibinātāja Aleksandra Ivanova komentārs: “Mūsu sadarbība ar RETN ilgst vairāk nekā astoņus gadus, un mēs esam pārliecināti, ka mūsu attiecības turpinās veiksmīgi attīstīties jaunajā formātā. OPTRON iegādes darījums ar starptautisko operatoru RETN rada īpašu vērtību mūsu esošajiem klientiem un veicinās turpmākas investīcijas tīkla un datu centru attīstībā Rīgā. Šobrīd mēs strādājam, lai nodrošinātu vienmērīgu pāreju  jaunā līmenī, un mēs esam pārliecināti par veiksmīgu biznesa attīstību tuvāko gadu laikā.”

RETN Capital direktora Dmitrija Samarina komentārs: “OPTRON lieliski iekļaujas mūsu ilgtermiņa stratēģijā, kas saistīta ar optisko šķiedru tīklu iegādi un to integrēšanu pārrobežu RETN tīklā, kas izceļas ar savu unikālo ģeogrāfisko pārklājumu. Šis darījums  ļaus mums palielināt korporatīvā tirgus daļu un paplašināt sniegto sakaru pakalpojumu portfeli reģionā. Mūsu iespējas savienojamības starp pilsētām nodrošināšanā RETN tīkla mērogā ievērojami palielināsies, kas, protams, pozitīvi ietekmēs RETN klientu biznesa attīstību.”

Par RETN

RETN – starptautisks maģistrālais sakaru operators, kas, balstoties uz sava optiskā tīkla iespējām, sniedz telekomunikāciju pakalpojumu spektru plašam klientu lokam. RETN pārrobežu vienotais tīkls savieno 34 valstis Eiropā, Āzijā un Ziemeļamerikā un plaši aptver Austrumeiropu un Krieviju. Tīkla optisko šķiedru līniju garums sasniedz aptuveni 33 000 km. Daudzi starpsavienojumi ar citiem tīkliem un tiešie pieslēgumi lielākajos neitrālajos datu centros ļauj RETN tīklam operēt ar ievērojamu starptautiskā trafika daudzumu reģionos, kur tie atrodas. Gredzenveida DWDM tīkla arhitektūra ar unikālu ģeogrāfisko pārklājumu nodrošina vairākus rezervēšanas līmeņus, bet kopējā caurlaidības spēja galvenajos maršrutos starp Rietumiem un Āziju ir vairāk nekā 5 Tbit /s. www.retn.net

 

Pilns preses relīzes teksts pieejams te:  http://retn.net/ru/2018/01/15/retn-priobrel-kompaniyu-optron-i-rasshiril-pokrytie-seti-v-rige/

Iet atpakaļ

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.