files/images/articles/optron_building.jpg

SIA „OPTRON” ir dibināta 1992.gadā kā telekomunikāciju jomas daudzprofilu kompānija. 2017.gada decembra beigās OPTRON kļuva par daļu no starptautiska maģistrālo tīklu operatora RETN (www.retn.net).

OPTRON pieder plaša un sazarota unikāla specializētā pazemes kabeļu kanalizācija Rīgas pilsētā, kurā ir ieguldīti optisko šķiedru kabeļi vairāk kā 300 km garumā, un augsta ātruma daudzkārtēji dublēta telekomunikāciju platforma datu pārraidei. Uz šo resursu bāzes OPTRON piedāvā plaša spektra datu pārraides, interneta piekļuves, telefonijas, nomāto līniju, privāto virtuālo tīklu (VPN), Wi-Fi piekļuves pakalpojumus. Visi pakalpojumi tiek sniegti atbilstoši SLA, garantējot kvalitāti un drošību.

Kopš 2012.gada OPTRON piedāvā datu glabāšanas un apstrādes, klientu aparatūras izvietošanas pakalpojumus, fiziskus un virtuālus IT resursus klientu informācijas sistēmu drošai darbībai, kā arī nodrošina dažādas datu rezervēšanas iespējas saskaņā ar pasūtītāju vajadzībām. Datu centrs ir uzbūvēts saskaņā ar standartu TIA-942. Tas ir pirmais Latvijā, kurš pilnībā atbilst BICSI 002 CLASS F3 prasībām.

 

Mūsu mājas lapā tiek lietotas sīkdatnes. Turpinot iepazīties ar šo vietni, jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai.